Nga Shqipëria / E Martë 20 Korrik 2021, 22:10

Na la gojëhapur: Si kurrë më parë, Olsi Bylyku bëhet bjond

Olsi Bylyku ka bërë së fundmi një ndryshim në look, si asnjëherë tjetër. Me anë të një videoje në rrjete sociale, ai ka treguar se është kthyer në bjond.

Me shaka, aktori e ka krahasuar veten me këngëtarin me famë botërore, Malumën. “Maluma nga Marikaj”, ka shkruar Olsi.

Ndjekësve iu ka pëlqyer shumë look-u i tij i ri dhe nuk kanë munguar komplimentet e shumta.