Nga Shqipëria / E Martë 20 Korrik 2021, 19:07

Një llupëse e vërtetë: Kjo video e Poem Blusë do t’iu rregullojë mbrëmjen

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë me datë 14 dhjetor 2020. Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Poem Blu.

Vogëlushja është bërë shumë e dashur për publikun, pasi prindërit e publikojnë vazhdimisht në rrjete sociale. Ajo po rritet nga dita në ditë dhe së fundmi ka ngrënë vetë për herë të parë.

Sara ka publikuar në rrjete sociale një video shumë të ëmbël, ku Poem shihet duke ngrënë me duar pjatën e saj të ushqimit.
“Një llupëse e vërtetë”, ka shkruar ajo krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @vipvideooos