Nga Shqipëria / E Enjte 17 Qershor 2021, 23:11

Video/ Alesia Bami pengohet te shkallët e skenës së emisionit

Me datë 11 Qershor “Top Arena” u rikthye në ekranin e “Top Channel-it” dhe na shoqëron çdo natë në orën 22:00. Puntata e sotme nisi me një incident të vogël të moderatores Alesia Bami.

Alesia u pengua te shkallët gjigante të skenës së emisionit dhe Edi Manushi nxitoi ta kapte. “Syri i keq”, tha ajo.

“Kurajo për Alesia Bamin. Live i ka këto”, u shpreh Manushi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ProcesiSportiv (@procesisportiv.official)