Nga Shqipëria / E Enjte 17 Qershor 2021, 22:10

Feston ditëlindjen, pamje nga super festa e Zaimina Vasjarit

Sot është një ditë e veçantë për Zaimina Vasjarin. Ajo feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zemrës, fansat dhe miqtë.

Bizmesmenia ka organizuar një super festë me rastin e ditëlindjes dhe ka publikuar disa foto në rrjete sociale. Zaimina shihet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë, i cili i ekspozon format trupore dhe me flokët e kapura.

Nga fotot shihet dhe ambienti i zbukuruar për festë, me tullumbace dhe zbukurime të tjera.