Nga Shqipëria / E Enjte 10 Qershor 2021, 17:05

'Do të martohem së shpejti', deklarata e plotë e Morena Tarakut do t'iu bëjë lëmsh

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë e komentuar për jetën private dhe pak muaj më parë zbuloi se është në një lidhje. Së fundmi, ajo ka "luajtur" me kureshtjen e të gjithëve, duke bërë një status sikur do të martohet së shpejti.

Mirëpo, në fund të shkrimit Morena ka treguar se statusin e ka marrë nga dikush tjetër për të vënë në lojë ndjekësit, që sipas saj fusin hundët kudo.

“Vendosa të flas më në fund për këtë gjë. Si fillim nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht nuk mendoj se nuk i duhet njeriu. Së dyti, po do martohemi shumë shpejt. Edhe pse duket sikur po nxitojmë unë mezi po pres të kaloj jetën me atë që dua. Dhe së fundmi, këtë post e vodha nga dikush sepse e dija që të gjithë ju që fusni hundët kudo do e lexonit. Kështu që pini më shumë ujë dhe jetoni në paqe. Mbi të gjitha shihni punën tuaj”, ka shkruar këngëtarja.