Nga Shqipëria / E Premte 4 Qershor 2021, 10:10

Dikur i çmendi vajzat, djali i Gilit i propozon partneres për martesë në Maldive

Djali i madh i këngëtares Gili, Roberi i ka dhënë fund beqarisë. Roberti është i njohur për publikun, pasi shpeshherë mediat kanë shkruar për dy djemtë simpatik të Gilit. 

Roberti i propozoi partneres së tij Herolinës në Maldive, në ditëlindjen e 30.

Fotot nga moment përrallor, i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale vetë Herolina.

Ndërsa Gili postoi një foto të çiftit dhe shkroi: "Urime fejesa. Gjithmonë bashkë e të lumtur qofshit!".