Nga Shqipëria / E Premte 7 Maj 2021, 22:10

Feston ditëlindjen, Eduarti i bën surprizën më të bukur Arbanës në mes të Milanos

Çifti shumë i dashur për publikun, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë festuar sot ditëlindjen. (Lexo këtu)

Të dy ata kanë lindur me datë 7 Maj dhe sot, në ditën e tyre të veçantë, ata kanë udhëtuar drejt Milanos. Arbana ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me një buqetë të madhe më trëndafila, që siç duket ia ka dhuruar partneri.

Nga ana tjetër, Eduarti ka ndarë foto nga i njëjti vend, herë vetëm, e herë me partneren.