Nga Shqipëria / E Premte 7 Maj 2021, 17:05

Sytë zemra: Ledri bën tatuazhin më të veçantë për Poem Blu-në

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë me datë 14 dhjetor. Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Poem Blu.

Vogëlushja është bërë shumë e dashur për publikun, pasi prindërit e publikojnë vazhdimisht në rrjete sociale. Së fundmi, Ledri ka bërë dhe një tatuazh si gjest i dashurisë për të.

Ai ka ndarë në rrjete sociale foto dhe video, ku shihet se ka gdhendur emrin “Poem” në krah.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)