Nga Shqipëria / E Premte 7 Maj 2021, 15:03

Lori Hoxha rikthen Ledion Liçon, ç'po kurdisin të dy

Ledion Liço prej kohësh po i mungon ekranit dhe rrjeteve sociale e tashmë ka marrë rolin e drejtorit të përgjithshëm të kanaleve muzikore Radio Tv të Top Media.

Por ka qenë Lori ajo që e ka rikthyer sot në rrjete sociale duke publikuar një foto të tij e duke zbuluar se po kurdisin diçka. 

“Zoti producent është gati”, shkruan Lori duke i bërë kuriozë të gjithë.