Nga Shqipëria / E Martë 4 Maj 2021, 11:11

'Të dua biri im', Rudina Dembacaj dedikim djalit të Markut

Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka marrëdhënie shumë të mira me fëmijët e Markut, të cilët i konsideron si fëmijët e saj. Këtë e ka treguar edhe sot që djali i Markut, Leonardi feston ditëlindjen.

Moderatorja postoi një foto krah Leonardit duke i bërë dhe një dedikim.

“Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua", shkruan Rudina.