Nga Shqipëria / E Hënë 3 Maj 2021, 15:03

Uau! Modelja e njohur amerikane shkëlqen e veshur nga Valdrin Sahiti

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen. Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Kujtojmë se rreth një javë më parë dhe aktorja Bella Thorne ia besoi Valdrinit fustanin e saj të fejesës. (Lexo këtu)