Nga Shqipëria / E Hënë 3 Maj 2021, 12:12

'M'i ke dhënë kuptim jetës', Melisa nuk përmbahet ndaj Andit

Mbrëmjen e djeshme Andi i shprehu dashurinë publikisht Melisës. Ai publikoi një foto pranë saj në rrjete sociale, krahas së cilës shkroi se më të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot...e shtrenjta ime”, ishte dedikimi i Andit, por doni ta dini si i është përgjigjur Melisa? Ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka komentuar po kaq ëmbël, duke thënë se ai i ka dhënë kuptim jetës së saj.

“M’i ke dhënë kuptim vetes sime dhe jetës gjithashtu”, ka shkruar Melisa.

Kujtojmë se dyshja e bënë lidhjen publike vetëm pak ditë më parë. Andi është protagonist në klipin e ri të Melisës, ku ata shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.