Nga Shqipëria / E Hënë 3 Maj 2021, 08:08

E rëndë në Tiranë/ Babë e bir rrahin dhëndrin dhe krushkun

Një ngjarje e rëndë është raportuar në qytetin e Tiranës. Shtetasit B.Ç dhe H.Ç (babë e bir) kanë ushtruar dhunë ndaj dhëndrit dhe krushkut të tyre.

Dyshja (54 dhe 22 vjeç) janë vënë në pranga nga policia.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” i shtetasve B. Ç., 54 vjeç dhe H. Ç., 22 vjeç (babë e birë) pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasve K. M., 30 vjeç dhe A. M., 53 vjeç ( dhëndrin dhe krushku e tyre).

Burimi: "Abc News"