Nga Shqipëria / E Shtunë 17 Prill 2021, 09:09

Një hit po vjen: Xhensila Myrtezaj bëhet bashkë me këngëtarin e njohur shqiptar

Xhensila Myrtezaj është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite.

“Prive” ka zbuluar se ajo do të realizojë një duet me këngëtarin e njohur, Klajdi Harunin. Para pak ditësh, ata të dy publikuan një cover të një kënge në Instagram dhe zërat e tyre kishin një kombinim perfekt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni)

Kujtojmë se kënga më e fundit e Xhensilës titullohet “Panorama”, në bashkëpunim me Ardian Bujupin.