Nga Shqipëria / E Premte 16 Prill 2021, 22:10

Sytë zemra: Don Phenom zbulon për herë të parë portretin ëngjëllor të djalit

Me datë 1 janar të këtij viti, Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë. Anxhi solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Troi.

Lajmin e bukur e dha vetë reperi, me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto të vogëlushit, por pa i zbuluar portretin dhe shkroi: "Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë".

Mbrëmjen e sotme, pas kaq muajsh, Don Phenom ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushit. Ai ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale, shoqëruar me një zemër dhe me një hajmali.