Nga Shqipëria / E Premte 16 Prill 2021, 22:10

Pas shumë vitesh së bashku, çifti i njohur shqiptar i japin fund martesës

Çifti i njohur i këngëtarëve, Mark Marku dhe Nora Muçaj i kanë dhënë fund martesës. Lajmi është bërë i ditur nga “Prive”.

Të njëjtat burime transmetojnë se ata vazhdojnë të ruajnë raporte të mira me njëri-tjetrin, ndonëse nuk jetojnë më së bashku. Nora dhe Marku janë prindër të dy fëmijëve.

Dyshja u kurorëzuan me martesë në Nëntor të vitin 2016.