Nga Shqipëria / E Enjte 8 Prill 2021, 21:09

'Më le pa fjalë', Arbana filmon Antonelën në prapaskenë dhe habitet nga ajo që sheh

Arbana Osmani ka filmuar Antonelën teksa vishej në prapaskenë përpara fillimit të emisionit dhe është habitur. Arsyeja? Antonela shfaqet duke veshur një veshje që Arbanës iu duk shumë e çuditshme.

Konkurrentja e "Përputhen" mundohet për të veshur një palë çorape mbi taka teksa e ndihmojnë edhe të tjerë.

"Pash Zotin çfarë je duke bërë Antonela? Nuk kam fjalë, nuk e di domethënë, ku i gjen këto veshje njëherë, ku i gjen", dëgjohet t'i thotë Arbana teksa Antonela qesh.

"I ka çuar veshket skenike në një tjetër nivel", shkruan Arbana për Antonelën.