Nga Shqipëria / E Enjte 8 Prill 2021, 15:03

Dalin pamjet e nxehta: Jasmina e ‘Përputhen’ duke u puthur me një vajzë

Në aplikacionin “Përputhen” është publikuar një video e Jasminës duke puthur në buzë një vajzë. Ajo ka qenë pjesë e “Aventurierëve” dhe quhet Xhoana.

Jasmina dhe Xhoana shkëmbejnë një puthje mes njëra-tjetrës dhe më pas konkurrentja shkon drejt makinës.

Kujtojmë se Jasmina është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”. Që në fillim të emisionit ajo ka shprehur pëlqimin e saj për Andin, me të cilin ka bërë disa takime.