Nga Shqipëria / E Enjte 8 Prill 2021, 12:12

Upss: Riniani kapet mat me një vajzë jashtë ‘Përputhen’ (Pamjet)

Konkurrenti i “Përputhen”, Riniani është kapur mat me një vajzë të panjohur për publikun. Burime për “Iconstyle” kanë siguruar pamje nga ky moment.

Riniani dhe vajza misterioze shfaqen bashkë në makinë. “Iconstyle” shkruan se dyshja janë parë bashkë në Pukë.

Kujtojmë se një ndër pëlqimet e Rinianit ka qenë Ana Kauri, por ai refuzoi të dilte me të nga “Përputhen”. Së fundmi, ai zhvilloi një takim me Antonelën por tha se nuk dëshiron ta vazhdojë njohjen me të.