Nga Shqipëria / E Enjte 1 Prill 2021, 11:11

Edhe pas daljes nga 'Përputhen', Ana nuk e harron Rinianin, ja ç'bën për të

Ana dhe Riniani realizuan disa takime në "Përputhen" dhe publiku nisi t'i shihte si një çift të ardhshëm derisa konkurrentja vendosi të largohej nga programi.

Ana i kërkoi Rinianit ta vazhdonin lidhjen e tyre jashtë, por ai nuk pranoi duke e mbyllur aty njohjen me të.

Megjithatë jashtë emisionit, marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë e mirë dhe kjo shihet nga veprimi i fundit i Anës.

Riniani ka marrë pjesë si protagonist në një videoklip dhe Ana e ka postuar në Instastory duke i uruar suksese.