Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 23:11

Ronela Hajati kapet mat me këngëtarin e njohur shqiptar

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është shumë e komentuar për jetën private. Së fundmi, ajo është fotografuar me këngëtarin e “ThreeDots”, Brunon.

“Prive” “i ka kapur mat” në një kafene të Tiranës. Dyshja shfaqen duke dëgjuar këngë në celular dhe fansat janë të mendimit se do të vijnë me ndonjë bashkëpunim.

Kujtojmë se para disa ditësh, Ronela lajmëroi se ka gati një album të ri, të titulluar “Rron”.