Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 23:11

‘S’ke lezet aq e dobët’, Nevina i kthehet ndjekësit dhe tregon si ka rënë nga pesha

Moderatorja shumë simpatike e ekranit, Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory komentin e një ndjekësi, i cili i ka shkruar: “S’ke lezet aq e dobët”.

Nevina ka shkruar se ka rënë nga pesha pas infektimit me Koronavirus dhe pas 5 ditësh helmimi. Kujtojmë se moderatorja u infektua pak kohë më parë dhe mungoi në emisionin “E diell”.

“Njerëz të mirë. 2 javë me Covid, 5 ditë helmim, shto dhe një javë tjetër ftohje të lehtë, besoj e kuptoni përse s’jam në formën më të mirë dhe jam dobësuar. Për fat tani jam mirë me shëndet dhe po vazhdoj të kujdesem për veten, kilet shkojnë e vijnë. Kujdesuni të keni shëndet të fortë se janë kohë të vështira këto që po jetojmë”, ka replikuar ajo.