Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 22:10

Baba për herë të parë, Fero zbulon gjininë e bebit

Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Modelja është në muajin e tetë të shtatzënisë, por lajmi i ëmbël u zbulua vetëm disa ditë më parë. 

Ajo është në pritje të një vajze dhe këtë e ka bërë të ditur Fero ditën e sotme. Reperi ka publikuar një foto të Arbenitës me barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale, duke shkruar "Qikat e mia".

Kujtojmë se dyshja janë tani burrë dhe grua. Ata janë celebruar para pak kohësh.