Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 18:06

E thanë troç: Tea dhe Bearti tregojnë se kjo vajzë e 'Përputhen' i acaron

Tea dhe Bearti kanë vendosur të rikthehen në ekran, por këtë herë me një intervistë për "Roped with Olsi", ku pritet të tregojnë më shumë për lidhjen e tyre.

Në promon e emisionit shihet se në një moment Olsi pyet Beartin se cila është vajza që e ka acaruar më shumë në “Përputhen”? Përgjigjen e ktheu Tea, e cila tha: "Sindi", teksa të dy qeshën.

Tea tregoi gjithashtu se gjyshi i saj e ka pritur shumë mirë njohjen me Beartin.

“Ooo të keqen gjyshi”, ka thënë ai kur Tea i ka treguar se do ta prezantonte me një shok.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)