Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 18:06

Më në formë se 20-vjeçaret, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Leonora Jakupi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga ndjekësit dhe njerëzit e dashur.

Leonora është padyshim një ndër këngëtaret më simpatike të ekranit, bukuria e së cilës mbetet e paprekur pavarësisht viteve. Sot ajo ka mbushur 41-vjeç, por ka provuar se mosha është vetëm një numër.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen e ndjekësve me fotot e publikuara, ku shfaqet e kuruar deri në detaje.