Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 16:04

U zunë për ‘vajin e Borshit’, Sindi tregon si është sot raporti me Julin

Pak kohë më parë, Sindi dhe Juli debatuan ashpër në “Përputhen”.
Gjithçka nisi nga komenti "Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër" i Julit, që revoltoi keq konkurrenten.

Në një puntatë të “Përputhen Prime”, dyshja u përballën me njëri-tjetrin për të sqaruar situatën, por si është sot raporti mes tyre? Në një intervistë me ndjekësit në instastory, Sindi ka lënë të kuptohet se ajo dhe Juli flasin dhe gjërat mes tyre janë rregulluar.

“Ne as nuk u vramë, as nuk patëm diçka që të mos flasim më kurrë me njëri-tjetrin. Një leksion shumë i rëndësishëm që kam mësuar unë në “Përputhen” është ‘kurrë mos thuaj kurrë", ka shkruar ajo.