Nga Shqipëria / E Mërkurë 3 Mars 2021, 14:02

Alketa Vejsiu nis plazhin, pamjet nga vendi tropikal ku po pushon moderatorja

Pas mbarimit të spektaklit "Love Story", Alketa Vejsiu ka gjetur kohën për veten e saj dhe ka nisur pushimet. Moderatorja ndodhet në një vend tropikal e këtë e ka zbuluar përmes postimeve në Instagram.

Alketa shfaqet duke pozuar nga parajsa tropikale, e veshur me këmishë të bardhë, syze, flokët e kapur dhe pa makeup.

Duket se moderatorja po i shijon shumë këto pushime pas 15 javëve intensive me "Love Story".