Nga Shqipëria / E Enjte 25 Shkurt 2021, 11:11

Fationit nuk i del e keqja me Melisën: Do ta pështyja në fytyrë

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka dhënë së fundmi një intervistë për “Glamour Zone”, me Ester Bylykun. Ai bëri një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është...”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Kujtojmë se që pas daljes nga emisioni, Fationi ç’nuk ka thënë për ish-konkurrenten. Sipas ish-konkurrentit, Melisa është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.(Lexo këtu)