Nga Shqipëria / E Hënë 22 Shkurt 2021, 17:05

‘A po fejohemi?’, Robert Berisha i bën kërkesën publike aktores shqiptare

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një selfie, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Fotoja ka marrë komente të shumta, mes të cilave vihet re një koment nga këngëtari Robert Berisha. “Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Dyshja janë miq shumë të mirë dhe me siguri komenti është vetëm një shaka. Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.