Nga Shqipëria / E Hënë 22 Shkurt 2021, 16:04

Uau! Georgina Rodriguez del nudo dhe i vë flakën rrjetit

Sot Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, është një nga femrat më të komentuara të showbizit. Ajo është njohur me futbollistin në një butik ku punonte shitëse dhe që atëherë jeta e saj ka marrë një tjetër drejtim.

Bukuroshja është shumë e ndjekur në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme. Ajo vë në pah format perfekte trupore, ashtu siç ka bërë dhe së fundmi.

Georgina ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar në Instastory. Ajo është shfaqur nudo, teksa ka mbuluar pjesët intime me një çantë të markës së njohur “Gucci”.