Nga Shqipëria / E Martë 16 Shkurt 2021, 10:10

E shqetësonte me telefonata Najada Çomon, e pëson 32-vjeçarja

Shefja e Infektivit, Najada Çomo ka denoncuar në polici një 32-vjeçare nga Berati, pasi e ka shqetësuar.

Gazetarja Xhensila Kodra raporton për abcnews.al, se vajza e re prej dy javësh e merrte në telefon Çomon shw i fliste me fjalë banale.

Mjekja e ka kallëzuar në polici dhe daj 32-vjeçare ka nisur tashmë hetimi.

Kujtojmë se sipas ligjit, thirrjet telefonike keqdashëse që bëhen me qëllim për të prishur qetësinë e tjetrit, përbëjnë kundërvajtje penale dhe dënohen me gjobë ose me burgim gjer në një vit.