Nga Shqipëria / E Martë 16 Shkurt 2021, 01:01

Jasmina puthi Andin, plasin debatet mes djemve: Shkëmbyet pështymat, është kohë Covidi

Puthja që Jasmin i dhuroi Andit në "Përputhen Prime", ka hapur debat në puntatën e të hënës. Sidomos djemtë ishin të revoltuar pas kësaj puthjeje. 

Erit iu duk e papërshtatshme që Jasmin puthi Andin dhe do dalë në takime me djem të tjerë.

Erlindi e quajti show puthjen teksa edhe e kritikoi se është kohë Covidi.

Ndërsa Riniani u shpreh se nuk e kupton çfarë qëllimi ka Jasmin.

Jasmin: Puthjen kam dashur që ta jap që në takim.

Erlindi: Po pse? E puthe për show, apo se e ndjeve? Merre dhe dil jashtë pra, shkëmbyet dhe pështymat me njëri tjetrin, është dhe kohë covidi

Jasmin: Nuk njihemi aq mirë. Ne kemi diçka me njëri tjetrin. Unë akoma se njoh Andin 100 përqind.

Andi: Unë se prisja, por meqë ma dha s’do të thotë se ka përputhje. Më la të kuptoja disa gjëra, që është shumë guximtare. Jasmina është vajza që unë pëlqej më shumë dhe kjo e shtoi akoma më shumë pëlqimin.

Riniani: Nuk e kuptoj çfarë po bën! Puth Andin, por nuk zgjedh atë, por mua. 

Jasmin: Sepse nuk doja ta detyroja të dalë me mua vetëm sepse e putha.